Náš tým

O týmu

Náš pěti-členný tým tvoří aktivní tanečníci z Olomouce a vznikl na základě společného zájmu, jímž je tanec. Jedná se především o standardní a latinskoamerické tance.

Za podpory programu Think Big se nám, nebo našim přátelům podařilo uspořádat již několik projektů. Spolupracovali jsme na organizaci projektu Taneční vánoční akademie v prosinci 2011. Dále se naši členové účastnili dvou ročníků projektu Léto pro seniory, kde v rámci Evropského roku aktivního stárnutí učili tančit seniory a občany 50+ a v neposlední řadě se pak účastnili předloňského projektu Tanec - Koření života,projektu Tanec-koření života II a navazujicím, letošním projektem Tanec-koření života III.

Petra Miláčková

Vedoucí projektu

Email: PetraMilackova@seznam.cz

                                   Telefon: 728 853 068

Peťa ukončila Obchodní akademii v Olomouci úspěšně složenou maturitní zkouškou, v současné době je studentkou 1. ročníku UP Olomouc, Pedagogická fakulta, obor: Matematika se zaměřením na vzdělávání a výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání.


Mezi její koníčky samozdřejmě patří tanec, dále také volejbal, posezení s přáteli, poslech hudby, ochutnávat dobré jídlo, ale ze všeho nejradši má ráda nutellu a flákotu libového masa :)


Do budoucna plánuje samozřejmě dostudovat a najít si práci, v tancování chce dosáhnout nejvyšší třídy M jak ve standardních tancích tak i v tancích latinsko-amerických a ovšem se take chce zúčastnit mistrovství ČR.

Lenka Miláčková

Email: Lenka.Milackova@seznam.cz

Druhá odpovědná osoba

 

Leňa ukončila Obchodní akademii v Olomouci úspěšně složenou maturitní zkouškou, v současné době je studentkou 1. ročníku UP Olomouc, Pedagogická fakulta, obor: Matematika se zaměřením na vzdělávání a výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání.

Mezi její koníčky patří zumba, tanec, spánek a také škola. Má hodně ráda sladkosti, ale nejraději si dá pořádnou porci čokolády.

Dominika Koutná

Email: Koutna.Dominika@seznam.cz

Domča studuje obor Nutriční asistent na střední zdravotnické škole v Olomouci a letos ji čeká maturitní zkouška. Mezi její končíky patří tanec a jídlo. Sama tvrdí, že si nejvíc ujíždí na čokoládě a nutele.

Ondřej Hrabina

Email: hrabina.ondra@gmail.com

Vystudoval Bc. v oboru Molekulární biofyzika na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Mezi jeho nejoblíbenější koníčky patří tanec, četba a také stolní tenis. Do budoucna plánuje úspěšně dokončit magisterské studium, účastnit se zahraniční stáže a v neposlední řade procestovat svět.

Tomáš Sukop

Email: T.Sukop@gmail.com

Tom studuje Informatiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Zrovna je v prvním ročníku. Škola jej baví a proto se s radostí pouští do tvorby různých webových stránek, programů a podobných věcí. Dříve studoval na gymnáziu Hejčín, kde úspěšně odmaturoval.

Mezi jeho koníčky patří škola, tančení a vše co se točí okolo počítačů. Rád si také přečte knížku a podívá se na dobrý film.